Распоред Богослужења

Распоред богослужења за јуни и јули 2017. године

 

03. јун 2017. (субота) 10.00 ч.
Св. Литургија и у наставку општи помен (Духовске задушнице)
19.00 ч – Вечерње богослужење
04. јун 2017. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија – ДУХОВИ – ПЕДЕСЕТНИЦА
05. јун 2017. (понедељак) 10.00 ч
Св. Литургија – ДУХОВИ други дан
06. јун 2017. (уторак) 10.00 ч. Св. Литургија – ДУХОВИ трећи дан
11. јун 2017. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
18. јун 2017. (недеља) 10.00 ч.
Св. Литургија
25. јун 2017. (четвртак) 10.00 ч.
Св. Литургија
28. јун 2017. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија – Видовдан
02. јул 2017. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
07. јул 2017. (петак) 10.00 ч. Св. Литургија – Св. Јован
09. јул 2017. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
12. јул 2017. (среда) 10.00 ч. Св. Литургија – Петровдан
16. јул 2017. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
23. јул 2017. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
30. јул 2017. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија

 

Church Services in June and July 2017.

 

Jun 3, 2017 (Sat) 10 AM
Divine Liturgy together with memorial service
7 PM – Evening service
Jun 4, 2017 (Sun) 10 AM
Divine Liturgy – St. Trinity first day
Jun 5, 2017 (Mon) 10 AM
Divine Liturgy – St. Trinity second day
Jun 6, 2017 (Tue) 10 AM
Divine Liturgy – St. Trinity third day
Jun 11, 2017 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Jun 18, 2017 (Sun) 10 AM
Divine Liturgy
Jun 25, 2017 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Jun 28, 2017 (Wed) 10 AM
Divine Liturgy – Vidovdan
Jul 2, 2017 (Sun) 10 AM
Divine Liturgy
Jul 7, 2017 (Fri) 10 AM Divine Liturgy – St. John
Jul 9, 2017 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Jul 12, 2017 (Wed) 10 AM Divine Liturgy – St Ap. Peter
Jul 16, 2017 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Jul 23, 2017 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Jul 30, 2017 (Sun) 10 AM Divine Liturgy

 

За распоред у наредним мјесецима, посјетите нашу страницу календара.

 

Православни календар и житија светих за сваки дан можете наћи на следећој презентацији: Вечити црквени православни календар

 

Све информације у вези одржавања богослужења и вјерских обреда можете добити код надлежног свештеника Малише Миловановића.

604-715-1908
o.malisa.spc@gmail.com

Ц.Ш.О. Св. Архангела Михаила. © 2017. Frontier Theme