Распоред Богослужења

Распоред богослужења за децембар 2019. године

 

1. децембар 2019. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
3. децембар 2019. (уторак) 18.00 ч. Вечерње богослужење
4. децембар 2019. (среда) 10.00 ч. Св. Литургија – Ваведење
7. децембар 2019. (субота) 18.00 ч. Вечерње богослужење
8. децембар 2019. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
14. децембар 2019. (субота) 18.00 ч. Вечерње богослужење
15. децембар 2019. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
19. децембар 2019. (четвртак) 10.00 ч. Св. Литургија – Св. Никола
21. децембар 2019. (субота) 18.00 ч. Вечерње богослужење
22. децембар 2019. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
28. децембар 2019. (субота) 18.00 ч. Вечерње богослужење
29. децембар 2019. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија

 

Church Services in December 2019.

 

Dec 1, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Dec 3, 2019 (Tue) 6 PM Evening Service
Dec 4, 2019 (Wed) 10 AM Divine Liturgy – The Entry into the Temple of the Most Holy Mother of God
Dec 7, 2019 (Sat) 6 PM Evening Service
Dec 8, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Dec 14, 2019 (Sat) 6 PM Evening Service
Dec 15, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Dec 19, 2019 (Thu) 10 AM Divine Liturgy – St. Nicolas
Dec 21, 2019 (Sat) 6 PM Evening Service
Dec 22, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Dec 28, 2019 (Sat) 6 PM Evening Service
Dec 29, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy

 

За распоред у наредним месецима, посетите нашу страницу календара.

 

Православни календар и житија светих за сваки дан можете наћи на следећој презентацији: Вечити црквени православни календар

 

Све информације у вези одржавања богослужења и верских обреда можете добити код надлежног свештеника Малише Миловановића.

604-715-1908
o.malisa.spc@gmail.com