Распоред Богослужења

Распоред богослужења за јануар 2022. године

 

1. јануар (субота), 18.00 ч. Вечерње богослужење
2. јануар (недеља), 9.00 ч. Св. Литургија – ОЦИ
6. јануар (четвртак) БАДЊИ ДАН – Црква ће бити отворена од 9:00 ујутро до 8:00 увече. Када дођете моћи ћете упалити свећу, понети освећени Бадњак вашим кућама, и узети поклоне за децу до 14. година.
7. јануар (петак), 9.00 ч. Св. Литургија – БОЖИЋ
8. јануар (субота), 9.00 ч. Св. Литургија – Сабор св. Богородице
9. јануар (недеља), 9.00 ч. Св. Литургија – Св. Стефан Архиђакон
Освећење славских колача од 7:00 ујутро до 8:45 и поново након богослужења
13. јануар (четвртак), 18.00 ч. Вечерње богослужење
14. јануар (петак), 18.00 ч. Св. Литургија – Св.Василије Велики
16. јануар (недеља), 9.00 ч. Св. Литургија
18. јануар (уторак) 9.00 ч. – Св. Литургија – КРСТОВДАН
18.00 ч. – Вечерње богослужење

19. јануар (среда), 9.00 ч. Св. Литургија – БОГОЈАВЉЕЊЕ
20. јануар (четвртак), 9.00 ч. Св. Литургија – Св. Јован
23. јануар (недеља), 9.00 ч. Св. Литургија
27. јануар (четвртак), 9.00 ч. Св. Литургија – Св. Сава
30. јануар (недеља), 9.00 ч. Св. Литургија

 

Church Services in December 2021.

 

Dec 3, Fri, 6 PM Vespers
Dec 4, Sat 9 AM – Divine Liturgy – Entrance of the Most Holy Theotokos
6 PM – Vespers
Dec 5, Sun, 9 AM Divine Liturgy
Dec 11, Sat, 6 PM  Vespers
Dec 12, Sun, 9 AM Divine Liturgy
Dec 18, Sat, 6 PM Vespers
Dec 19, Sun, 9 AM Divine Liturgy – St. Nicholas the Miracle Worker (CHILDREN’S DAY)
Blessing of Slava bread and wheat from 7:00-8:45 and again after the Liturgy
Dec 25, Sat, 6 PM Vespers
Dec 26, Sun, 9 AM Divine Liturgy – MOTHER’S DAY
Jan 1, Sat, 6 PM Vespers
Jan 2, Sun, 9 AM Divine Liturgy – FATHER’S DAY

 

За распоред у наредним месецима, посетите нашу страницу календара.

 

Православни календар и житија светих за сваки дан можете наћи на следећој презентацији: Вечити црквени православни календар

 

Све информације у вези одржавања богослужења и верских обреда можете добити код надлежног свештеника Малише Миловановића.

604-715-1908
o.malisa.spc@gmail.com