Распоред Богослужења

Распоред богослужења за јун 2019. године

 

2. јун 2019. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
3. јун 2019. (понедељак) 10.00 ч. Св. Литургија – Св. Цар Константин и Царица Јелена
6. јун 2019. (четвртак) 10.00 ч. Св. Литургија – Спасовдан
9. јун 2019. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
15. јун 2019. (субота) 10.00 ч. Општи парастос
16. јун 2019. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија – Духови
17. јун 2019. (понедељак) 10.00 ч. Св. Литургија – Духовски Понедељак
18. јун 2019. (уторак) 10.00 ч. Св. Литургија – Духовски Уторак
23. јун 2019. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
28. јун 2019. (петак) 10.00 ч. Св. Литургија – Видовдан
30. јун 2019. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија

 

Church Services in June 2019.

 

May 2, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
May 3, 2019 (Mon) 10 AM
Divine Liturgy – St. Constantine and Helena
May 6, 2019 (Thu) 10 АM Divine Liturgy – The Ascension of Our Lord
May 9, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
May 15, 2019 (Sat) 10 AM Memorial service
May 16, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy – Pentecost
May 17, 2019 (Mon) 10 AM Divine Liturgy – Pentecost Monday
May 18, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy – Pentecost Tuesday
May 23, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
May 28, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy – Vidovdan
May 30, 2019 (Sun) 10 AM Divine Liturgy

 

За распоред у наредним мјесецима, посјетите нашу страницу календара.

 

Православни календар и житија светих за сваки дан можете наћи на следећој презентацији: Вечити црквени православни календар

 

Све информације у вези одржавања богослужења и вјерских обреда можете добити код надлежног свештеника Малише Миловановића.

604-715-1908
o.malisa.spc@gmail.com