Распоред Богослужења

Распоред богослужења за август 2022. године

 

1. август (понедељак) 18.00 ч. Вечерње богослужење
2. август (уторак) 9.00 ч. Св. Литургија – Св. Илија
4. август (четвртак) 10.00 ч. Парастос жртвама злочиначке војне акције “Олуја”
5. август (петак) 18.00 ч. Вечерње богослужење – Св. Тајна Јелеосвећења
7. август (недеља) 9.00 ч. Св. Литургија
14. август (недеља) 9.00 ч. Св. Литургија
18. август (четвртак) 18.00 ч. Вечерње богослужење
19. август (петак) 9.00 ч. Св. Литургија – Преображење
21. август (недеља) 9.00 ч. Св. Литургија
27. август (субота) 18.00 ч. Вечерње богослужење
28. август (недеља) 9.00 ч. Св. Литургија – Белика Госпојина

 

Church Services in August 2022.

 

Aug 1, Mon, 6 p.m. Vespers
Aug 2, Tue, 9 a.m. Divine Liturgy – St. Prophet Elijah
Aug 4, Thu, 10 a.m. Parastos (memorial service) to the serbian victims of evil military action “Oluja”
Aug 5, Fri, 6 p.m.  Vespers – Anointing of the sick
Aug 7, Sun, 9 a.m. Divine Liturgy
Aug 14, Sun, 9 a.m. Divine Liturgy
Aug 18, Thu, 6 p.m. Vespers
Aug 19, Fri, 9 a.m. Divine Liturgy – Transfiguration Of The Lord
Aug 21, Sun, 9 a.m. Divine Liturgy
Aug 27, Sat, 6 p.m. Vespers
Aug 28, Sun, 9 a.m. Divine Liturgy – Dormition

 

Православни календар и житија светих за сваки дан можете наћи на следећој презентацији: Вечити црквени православни календар

 

Све информације у вези одржавања богослужења и верских обреда можете добити код надлежног свештеника Синише Милутиновића.

204-894-7825
sinisadjakon91@gmail.com