Распоред Богослужења

Распоред богослужења за јануар 2020. године

 

5. јануар 2020. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
6. јануар 2020. (понедељак) 18.00 ч. БАДЊЕ ВЕЧЕ – Вечерње богослужење – у наставку освећење бадњака
7. јануар 2020. (уторак) 10.00 ч. Св. Литургија – БОЖИЋ
8. јануар 2020. (среда) 10.00 ч. Св. Литургија – БОЖИЋ, други дан
9. јануар 2020. (четвртак) 10.00 ч. Св. Литургија – Св. Стефан
Благосиљање славских колача од 7:30 до 9:00 и у 11:00
12. јануар 2020. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
13. јануар 2020. (понедељак) 18.00 ч. Вечерње богослужење – молебан за почетак нове године
14. јануар 2020. (уторак) 10.00 ч. Св. Литургија – Св. Василије велики
19. јануар 2020. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија – Богојављење
у наставку велико освећење воде
20. јануар 2020. (понедељак) 10.00 ч. Св. Литургија – Св. Јован крститељ
Благосиљање славских колача од 7:30 до 9:00 и у 11:00
26. јануар 2020. (недеља)
10.00 ч. – Св. Литургија
12.00 ч. – Светосавска Академија
18.00 ч. – Вечерње богослужење
27. јануар 2020. (понедељак) 10.00 ч. Св. Литургија – Св. Сава

 

Church Services in January 2020.

 

Jan 5, 2020 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Jan 6, 2020 (Mon) 6 PM Christmas Evening Service
Jan 7, 2020 (Tue) 10 AM Divine Liturgy – CHRISTMAS
Jan 8, 2020 (Wed) 10 AM Divine Liturgy – CHRISTMAS, second day
Jan 9, 2020 (Thu) 10 AM Divine Liturgy – St. Stephan
Slava bread blessing will be from 7.30 to 9.00 am, and at 11 am
Jan 12, 2020 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Jan 13, 2020 (Mon) 6 PM EVENING SERVICE with a prayer for the beginning of the New Year
Jan 14, 2020 (Tue) 10 AM Divine Liturgy – St. Basil The Great
Jan 19, 2020 (Sun) 10 AM Divine Liturgy – Theophany
Jan 20, 2020 (Mon) 10 AM Divine Liturgy – St. John The Baptist
Slava bread blessing will be from 7.30 to 9.00 am, and at 11 am
Jan 26, 2020 (Sun) 10 AM – Divine Liturgy
12 PM – St. Sava Academy
6 PM – Evening Service
Jan 27, 2020 (Mon) 10 AM Divine Liturgy – St. Sava

 

За распоред у наредним месецима, посетите нашу страницу календара.

 

Православни календар и житија светих за сваки дан можете наћи на следећој презентацији: Вечити црквени православни календар

 

Све информације у вези одржавања богослужења и верских обреда можете добити код надлежног свештеника Малише Миловановића.

604-715-1908
o.malisa.spc@gmail.com