Распоред Богослужења

Распоред богослужења за септембар 2018. године

 

09. септембар 2018. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
10. септембар 2018. (понедељак) 19.00 ч.
Вечерње богослужење са петохлебницом
11. септембар 2018. (уторак) 10.00 ч Св. Литургија – Усековање главе св. Јована Крститеља (ПОСНИ ДАН)
16. септембар 2018. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
20. септембар 2018. (четвртак) 18.00 ч. Вечерње богослужење
21. септембар 2018. (петак) 10.00 ч. Св. Литургија – Мала Госпојина
23. септембар 2018. (недеља) 10.00 ч.
Св. Литургија
26. септембар 2018. (среда) 18.00 ч
Вечерње богослужење
27. септембар 2018. (четвртак) 10.00 ч.
Св. Литургија – Крстовдан (ПОСНИ ДАН)
30. септембар 2018. (недеља) 10.00 ч.
Св. Литургија

 

Church Services in September 2018.

 

Sep 9, 2018 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Sep 10, 2018 (Mon) 7 PM Evening service
Sep 11, 2018 (Tue) 10 AM Divine Liturgy – Beheading St. John Baptist (Fast day)
Sep 16, 2018 (Sun) 10 AM
Divine Liturgy
Sep 20, 2018 (Thu) 6 PM Evening service
Sep 21, 2018 (Fri) 10 AM Divine Liturgy – Birthday Most Holly Mother of God
Sep 23, 2018 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Sep 26, 2018 (Wed) 6 PM Evening service
Sep 27, 2018 (Thu) 10 AM Divine Liturgy – Holly Cross Day (Fast day)
Sep 30, 2018 (Sun) 10 AM Divine Liturgy

 

За распоред у наредним мјесецима, посјетите нашу страницу календара.

 

Православни календар и житија светих за сваки дан можете наћи на следећој презентацији: Вечити црквени православни календар

 

Све информације у вези одржавања богослужења и вјерских обреда можете добити код надлежног свештеника Малише Миловановића.

604-715-1908
o.malisa.spc@gmail.com

Ц.Ш.О. Св. Архангела Михаила. © 2018. Frontier Theme