Распоред Богослужења

Распоред богослужења за мај 2018. године

 

06. мај 2018. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија – Ђурђевдан
Освећење колача од 7.30-9.00 и у 11.00
11. мај 2018. (петак) 19.00 ч.
Вечерње са петохлебницом
12. мај 2018. (субота) 10.00 ч Св. Литургија – Св. Василије Острошки
13. мај 2018. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
16. мај 2018. (среда) 19.00 ч. Вечерње са петохлебницом
19:30 – Предавање: Манастир Острог
(Предавач: о.Никифор Миловић)
17. мај 2018. (четвртак) 10.00 ч. Св. Литургија – Спасовдан
20. мај 2018. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
24. мај 2018. (четвртак) 10.00 ч. Св. Литургија – Св. Кирило и Методије
26. мај 2018. (субота) 10.00 ч. Парастос – Духовске задушнице
19:00 – Вечерње богослужење
19:00 – Предавање о манастирима св. Горе
(Предавач: о.Никифор Миловић)
27. мај 2018. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија – ДУХОВИ
28. мај 2018. (понедељак) 10.00 ч. Св. Литургија – ДУХОВИ, 2. дан
29. мај 2018. (уторак) 10.00 ч. Св. Литургија – ДУХОВИ, 3. дан

 

Church Services in May 2018.

 

May 6, 2018 (Sun) 10 AM
Divine Liturgy – St. George
Blessing slava bread 7.30-9 am and 11 am
May 11, 2018 (Fri) 7 PM Evening service
May 12, 2018 (Fri) 10 AM Divine Liturgy – St. Basil of Ostrog
May 13, 2018 (Sat) 10 AM
Divine Liturgy
May 16, 2018 (Sun) 7 PM Evening service
7.30 pm – Lecture by V.Rev. Nikofor Milovic: Monastery Ostrog
May 17, 2018 (Mon) 10 AM Divine Liturgy – Holy Ascension
May 20, 2018 (Tue) 10 AM
Divine Liturgy
May 24, 2018 (Sun) 10 AM Divine Liturgy – St. Ciril and St. Methodius
May 26, 2018 (Sun) 10 AM Pentecost memorial service
7.00 pm – Evening service
7.30 pm – Lecture by V.Rev. Nikifor Milovic: Monastery in Mount Athos
May 27, 2018 (Sun) 10 AM
Divine Liturgy – PENTECOST
May 28, 2018 (Mon) 10 AM Divine Liturgy – PENTECOST, 2nd day
May 29, 2018 (Tue) 10 AM Divine Liturgy – PENTECOST, 3rd day

 

За распоред у наредним мјесецима, посјетите нашу страницу календара.

 

Православни календар и житија светих за сваки дан можете наћи на следећој презентацији: Вечити црквени православни календар

 

Све информације у вези одржавања богослужења и вјерских обреда можете добити код надлежног свештеника Малише Миловановића.

604-715-1908
o.malisa.spc@gmail.com

Ц.Ш.О. Св. Архангела Михаила. © 2018. Frontier Theme