Распоред Богослужења

Распоред богослужења за новембар 2018. године

 

03. новембар 2018. (субота) 10.00 ч. Парастос
04. новембар 2018. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
07. новембар 2018. (среда) 18.00 ч Вечерње богослужење са петохлебницом
08. новембар 2018. (четвртак) 10.00 ч. Св. Литургија – Митровдан
освећење славских колача у 9.00 и у 11.00
11. новембар 2018. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
18. новембар 2018. (недеља) 10.00 ч. Св. Литургија
20. новембар 2018. (уторак) 18.00 ч. Вечерње богослужење
21. новембар 2018. (среда) 10.00 ч Св. Литургија – Св.Арх. Михајло
освећење славских колача биће од 7.00-9.00 и у 11.00
24. новембар 2018. (субота) 18.00 ч Вечерње богослужење
25. новембар 2018. (недеља) 09.30 ч Св. Архијерејска Литургија

 

Church Services in November 2018.

 

Nov 3, 2018 (Sat) 10 AM Memorial Service
Nov 4, 2018 (Sun) 10 AM
Divine Liturgy
Nov 7, 2018 (Wed) 6 PM Evening service
Nov 8, 2018 (Thu) 10 AM Divine Liturgy – St. Demetrius
blessing of slava bread will be in 9am and 11am
Nov 11, 2018 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Nov 18, 2018 (Sun) 10 AM Divine Liturgy
Nov 20, 2018 (Tue) 6 PM Evening service
Nov 21, 2018 (Wed) 10 AM Divine Liturgy – St. Arch. Michael
blessing of slava bread from 7-9 am, and 11 am
Nov 24, 2018 (Sat) 6 PM Evening service
Nov 25, 2018 (Sun) 9:30 AM Archbishop Divine Liturgy

 

За распоред у наредним мјесецима, посјетите нашу страницу календара.

 

Православни календар и житија светих за сваки дан можете наћи на следећој презентацији: Вечити црквени православни календар

 

Све информације у вези одржавања богослужења и вјерских обреда можете добити код надлежног свештеника Малише Миловановића.

604-715-1908
o.malisa.spc@gmail.com

Ц.Ш.О. Св. Архангела Михаила. © 2018. Frontier Theme