Распоред Богослужења

Распоред богослужења за јуни 2021. године

 

3. јун (четвртак), 9.00 ч. Св. Литургија – Св. Цар Константин и царица Јелена
6. јун (недеља), 9.00 ч. Св. Литургија
9. јун (среда), 19.00 ч. Вечерње богослужење
10. јун (четвртак), 9.00 ч. Св. Литургија – Спасовдан
13. јун (недеља), 9.00 ч. Св. Литургија
19. јун (субота), 10.00, 11.00 и 12.00  ч. Задушнице
20. јун (недеља), 9.00 ч. Св. Литургија – Духови/Тројице
21. јун (понедељак), 9.00 ч. Св. Литургија – Духовски понедељак
22. јун (уторак), 9.00 ч. Св. Литургија – Духовски уторак
27. јун (недеља), 9.00 ч. Св. Литургија
28. јун (понедељак), 9.00 ч. Св. Литургија – Видовдан

 

Богослужења ће бити унутар цркве, уз поштовање мера провинцијских рестрикција (ограничење на 50 људи, са маскама и раздаљином).

 

Church Services in June 2021.

 

Jun 3, Thu, 9 AM Divine Liturgy – Saints Constantine and Helen
Jun 6, Sun, 9 AM Divine Liturgy
Jun 9, Wed, 7 PM Evening Service
Jun 10, Thu, 9 AM Divine Liturgy – Ascension of our Lord
Jun 13, Sun, 9 AM Divine Liturgy
Jun 19, Sat, 10 AM, 11 AM and 12 PM  Memorial Service
Jun 20, Sun, 9 AM Divine Liturgy – Holy Trinity/Pentecost
Jun 21, Mon, 9 AM Divine Liturgy – Holy Trinity/Pentecost Monday
Jun 22, Tue, 9 AM  Divine Liturgy – Holy Trinity/Pentecost Tuesday
Jun 27, Sun, 9 AM Divine Liturgy
Jun 28, Mon, 9 AM Divine Liturgy – Vidovdan

 

Services will be inside the church, complying with the provincial restrictions (maximum of 50 people, mandatory face covering, and social distancing).

 

За распоред у наредним месецима, посетите нашу страницу календара.

 

Православни календар и житија светих за сваки дан можете наћи на следећој презентацији: Вечити црквени православни календар

 

Све информације у вези одржавања богослужења и верских обреда можете добити код надлежног свештеника Малише Миловановића.

604-715-1908
o.malisa.spc@gmail.com